Nauczanie zdalne

Drodzy Rodzice, Kochane Dzieci!

W całym kraju wprowadzono stan epidemii. Szkoły i przedszkola pozostają zamknięte od 25 marca do 10 kwietnia 2020 roku.

Nie zobaczymy się długo… Ale to nie znaczy, że nie będziemy się razem bawić! Przedszkola zostały zobowiązane do realizacji swoich zadań w formie zdalnej. Panie nauczycielki będą Wam przesyłały propozycje zabaw, aktywności i podpowiedzi, co można robić z rodziną w domu, by czas rozłąki się tak bardzo nie dłużył, a dzieci miały okazję do realizacji przynajmniej części tego, co robią w przedszkolu.

Tu, naszej stronie internetowej będziemy Wam proponować różne akcje, takie jak  „Dzień skarpetki”, aktywności lub konkursy. Dlatego zachęcamy i prosimy o odwiedzanie naszej strony internetowej 🙂

Wiemy, jak bardzo Wam brakuje zabaw z kolegami i koleżankami, wspólnych wyjść na spacery czy do ogrodu przedszkolnego…ale spokojnie, miejmy nadzieję, że już niedługo się zobaczymy. Tymczasem panie nauczycielki pozostają w stałym kontakcie z Wami, z Waszymi Rodzicami – możecie zwracać się do nich mailowo lub poprosić o telefon – zadzwonią, jeśli będziecie chcieli porozmawiać. Wiem, że nauczanie zdalne już się rozpoczęło, jesteście w stałym kontakcie z wychowawczyniami i sumiennie pracujecie. Jesteśmy z Was bardzo dumni, bo wiemy jak bardzo się staracie i jak bardzo Rodzice angażują się w różnego rodzaju aktywności – za co już teraz serdecznie dziękujemy.

Życzymy wszystkim zdrowia i uśmiechu 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *