XVI Spotkanie z poezją Marii Konopnickiej – konkurs

Nasze przedszkole, od kilkunastu już lat, jest organizatorem „Spotkania z poezją Marii Konopnickiej” dla dzieci z wszystkich przedszkoli z Gminy Brzozów, który cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Ponadto organizowaliśmy wewnątrzprzedszkolny konkurs dla dzieci z naszego przedszkola. W tym roku, chcąc podtrzymać naszą tradycję i urozmaicić czas naszym wychowankom, przygotowaliśmy specjalny konkurs w formie zdalnej.

Zapraszamy Rodziców i Dzieci do wspólnego obejrzenia prezentacji o patronce naszego przedszkola, zapoznaniu lub przypomnieniu sobie jej utworów i do zapoznania się z zasadami konkursu (przedstawionymi na ostatnich slajdach).

Pozdrawiamy serdecznie Dzieci i Rodziców i zachęcamy do licznego udziału w konkursie 🙂

https://l.facebook.com/l.php?u=https%3A%2F%2Fview.genial.ly%2F5ec7bcdd9330ad0d7cd6bf63%2Fpresentation-konkurs-maria-konopnicka%3Ffbclid%3DIwAR3CoysRX5aOVLA6kPNksPS83DDxdg1qJy4WGT0iDJAZVQ4BrenLulacAJ4&h=AT1W3Fe8uGrz_-L_aKYdFLYHAUMyCpReTDbEXzlwwv8ANncU18oXu08Shp3c-9T-hKMzMhtXogkUF6DDQQNzYOmPw-4uMqwK2_BJ6avpDFVNTKNlSZ2FSkIHEyVqtxtfSg

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *