Pomagamy psiakom

Pomagamy psiakom

„Uśmiech psa znajduje się w jego ogonie” W. Hugo.

Nasze przedszkole zorganizowało zbiórkę karmy dla czworonożnych podopiecznych
Społecznego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w Sanoku. Celem tego przedsięwzięcia była poprawa standardu pobytu zwierząt w schronisku, kształtowanie postawy przyjaciela zwierząt oraz wdrażanie dzieci i osób dorosłych do aktywnego udziału w zbiórce karmy. Organizatorkami oraz koordynatorkami akcji były panie Katarzyna Kołodziejczyk oraz Bożena Dąbrowiecka. Cieszymy się,
że tak wielu przedszkolaków odpowiedziało na nasz apel i wzięło udział w naszej 
akcji. Los bezdomnych, porzuconych zwierząt nie jest obojętny dzieciom naszego przedszkola. Dlatego dziękujemy serdecznie wszystkim przedszkolakom i rodzicom, za włączenie się w zorganizowaną akcję charytatywną. Dzielenie się tym co mamy – to dobry nawyk. 

Katarzyna Kołodziejczyk

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *