PASOWANIE  NA  PRZEDSZKOLAKA  W  GRUPIE  I  „KRASNOLUDKI”

W dniu 7 listopada w naszym przedszkolu odbyło się, ,Pasowanie na Przedszkolaka”. Wszyscy wiemy, że jest to wyjątkowa uroczystość w życiu naszych nowych podopiecznych, które we wrześniu tego roku po raz pierwszy rozpoczęły swoją przygodę z przedszkolem. Dla maluchów było to ogromne przeżycie, ale trzymały się bardzo dzielnie. Z uśmiechami na twarzach recytowały wierszyki, śpiewały piosenki i tańczyły.
Po części artystycznej nastąpił akt pasowania, czyli dotknięcie ramienia każdego przedszkolaka kredką przez Panią Dyrektor. Odświętnie ubrane przedszkolaki otrzymały pamiątkowy medal, dyplom oraz upominek.  Na pewno był to niezapomniany dzień, pełen emocji i miłych wrażeń.
Cała uroczystość odbyła się w obecności widowni – starszej grupy „Wędrowniczki”.

Kochane Dzieci, witamy Was w gronie Przedszkolaków i życzymy samych radosnych chwil spędzonych
w naszym przedszkolu.

 Eliza Boroń

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *