ANDRZEJKOWE  WRÓŻBY

W dniu 30 listopada w naszym przedszkolu wszystkie uśmiechnięte przedszkolaki wraz ze swoimi paniami w grupach obchodziły Andrzejki. Ten dzień upłynął pod znakiem dobrej zabawy. Z każdej sali słychać było taneczną muzykę i głośny śmiech.

Przedszkolaki mogły skorzystać wcześniej z wypożyczalni strojów, którą oferuje nasze przedszkole i w baśniowych przebraniach powitać ten niezwykły dzień. Panie w grupach wyjaśniły dzieciom genezę obchodów Andrzejek, jako element ludowości naszego kraju. Wesołą zabawę przy muzyce przeplatały zabawy z wróżbami, prezentacja strojów andrzejkowych oraz słodki poczęstunek. Dzień upłynął w atmosferze tańca i zabaw.

Zapraszamy do naszej FOTOGALERII!

Monika Dydak

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *