„Czerwony Kapturek” w wykonaniu młodzieży z Zespołu Szkół Budowlanych w Brzozowie
16.02.2023 roku gościliśmy w naszym przedszkolu młodzież z Zespołu Szkół Budowlanych im. Tadeusza Kościuszki w Brzozowie. Chłopcy pod opieką swoich wychowawczyń przybyli aby wystawić bajkę pt: ,,Czerwony Kapturek”. Do występu aktorów przygotowały: pani Ewa Ścibor, pani Aneta Górniak, pani Anna Barnat. Piękna dekoracja, muzyka, rekwizyty, stroje oraz niesamowita gra aktorska sprawiły, że przedszkolaki z ogromną uwagą śledziły losy dziewczynki w czerwonym ubraniu. Spektakl bardzo podobał się naszym małym widzom i został nagrodzony głośnymi brawami. Na zakończenie występu aktorzy doskonale rozbawili wszystkich podczas wspólnej zabawy integracyjnej, która dodatkowo uatrakcyjniła spotkanie. Chłopakom gratulujemy pięknego występu, doskonałego kontaktu z widzami i dystansu do siebie 🙂
Bardzo serdecznie dziękujemy młodzieży oraz ich opiekunom za miłą niespodziankę i zapraszamy częściej do naszego przedszkola 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *