Wycieczka grupy „Biedronki” do sali zabaw „Urwis” w Sanoku

Dnia 22 maja 2023 roku grupa dzieci „Biedronki” z naszego przedszkola udała się na wycieczkę autokarową do sali zabaw „Urwis” w Sanoku. Była to niezwykle ekscytująca podróż, pełna radości i zabawy dla naszych podopiecznych.
Nasza przygoda rozpoczęła się rano, gdy wszyscy spotkaliśmy się w przedszkolu. Dzieci były niezwykle podekscytowane, a ich uśmiechy na twarzach świadczyły o tym, jak bardzo czekały na tę wycieczkę. Wszyscy ubrani w kolorowe bluzy przystąpiliśmy do formowania grupy i wyruszyliśmy w podróż autokarem.
Po przyjeździe do sali zabaw „Urwis” zostaliśmy serdecznie przywitani przez personel, który zapewnił nam bezpieczeństwo i odpowiednie warunki do zabawy. Sala zabaw była pełna różnorodnych atrakcji, takich jak zjeżdżalnie, basen z kulkami oraz wiele innych miejsc do eksploracji.
Wychowawcy podzielili dzieci na mniejsze grupy, aby wszyscy mogli korzystać z różnych zabawek i atrakcji. Dzieci bawiły się na zjeżdżalniach, basenie kulkowym i samochodzikach. Można było zobaczyć, jak każde dziecko cieszyło się chwilą i odkrywało nowe możliwości zabawy.
Po intensywnej zabawie nadszedł czas na posiłek. Każdy zajadał przekąski przygotowane przez rodziców. Później nadszedł czas, aby pożegnać się z salą zabaw „Urwis”. Dzieci opuszczały miejsce z szerokimi uśmiechami na twarzach i wyczerpanymi, ale szczęśliwymi oczami.
Wycieczka do sali zabaw „Urwis” była nie tylko doskonałą okazją do zabawy i ruchu, ale także ważnym doświadczeniem społecznym dla dzieci. Mogły one uczyć się współdziałania, dzielenia się zabawkami i nawiązywania relacji z rówieśnikami. Ta wycieczka była również doskonałą okazją dla nas, opiekunów, do obserwacji rozwoju i postępów naszych podopiecznych.
Dziękujemy wszystkim rodzicom, którzy wsparli naszą wycieczkę i umożliwili dzieciom tak wspaniałe doświadczenie. Przeżyliśmy niezapomniane chwile i cieszymy się, że mogliśmy podzielić się nimi z naszą przedszkolną społecznością.

Z niecierpliwością czekamy na kolejne przygody i wycieczki, które pomogą dzieciom rozwijać się, odkrywać nowe możliwości i tworzyć piękne wspomnienia.

Małgorzata Żółkiewicz
Antonina Haduch
Anna Rzepka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *