RODZINNE  ŚWIĘTO  W  GRUPIE  „BIEDRONKI”

Rodzinne Święto w grupie „Biedronki” było wyjątkowym wydarzeniem, które z pewnością zapadnie w pamięć zarówno dzieciom, jak i ich rodzicom. Z okazji Dnia Mamy i Taty, przedszkolaki wraz z rodzicami, nauczycielami  i Panią Dyrektor przedszkola – Jolantą Szarek spotkali się dnia 29 maja przy leśnym grillu Nadleśnictwa Brzozów.
Atmosfera była niesamowicie radosna i pełna energii. Dzieci podczas  spotkania wyrecytowały wiersz, zatańczyły dla rodziców tańce z rekwizytami – czerwonymi serduszkami i balonikami. Obdarowały rodziców upominkiem. Miały okazję wziąć udział w różnorodnych zabawach ruchowych, które przygotowali nauczyciele. Były to rodzinne przeciągania liny, zabawy z chustą animacyjną, puszczanie dużych baniek mydlanych. Wszystkie te aktywności sprawiły, że dzieci bawiły się wspaniale i nieustannie wybuchały śmiechem. Wszyscy uczestnicy częstowali się grillowaną kiełbasą i kaszanką z kapustą. Zimne napoje, gorąca herbata i smakołyki słodkie i słone były prawdziwym hitem i dopełniły całą imprezę.
Dodatkową  atrakcją spotkania była prelekcja Pani Magdaleny Korony: Śladami zabudowań dawnego uzdrowiska Brzozów – Zdrój. Jej wiedza i pasja zrobiły ogromne wrażenie na zebranych. Pani Magdalena Korona szczegółowo omówiła działania podjęte przez Towarzystwo Przyjaciół  Brzozów – Zdrój. Rodzice słuchali uważnie każdego słowa Pani Magdaleny Korony, zadając pytania i wyrażając swoje zainteresowanie. Spotkanie to z pewnością poszerzyło ich świadomość na temat historii dawniej istniejącego uzdrowiska. Rodzice otrzymali pamiątkowe foldery i widokówki.
Rodzinne spotkanie przy leśnym grillu zakończyło się pozytywnymi emocjami i uśmiechami na twarzach wszystkich uczestników. Było to wspaniałe połączenie zabawy i rodzinnego wspólnego spędzania czasu. Przedszkolaki miały okazję zintegrować się z rodzicami, a rodzice z kolei mogli wspólnie spędzić czas. To z pewnością był dzień, który na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników.

                                                           Małgorzata Żółkiewicz, Antonina Haduch, Anna Rzepka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *