Pasowanie na przedszkolaka

28 listopada odbyła się w naszym przedszkolu ważna uroczystość – pasowanie na przedszkolaka .
Był to wyjątkowy dzień dla dzieci, które po raz pierwszy w tym roku szkolnym przekroczyły próg naszego przedszkola.

            Uroczystość rozpoczęła się od powitania przez Panią Dyrektor Jolantę Szarek zebranych przedszkolaków oraz przedstawienia krótkiej części artystycznej, w której dzieci zaprezentowały swoje umiejętności. Dla większości był to pierwszy, bardzo ważny występ. Po części artystycznej, dzieci złożyły solenne przyrzeczenie aby: zgodnie bawić się w przedszkolu, szanować zabawki,  kochać swoje panie oraz być dzielnym przedszkolakiem każdego dnia.

            Po złożonej obietnicy nastąpił akt pasowania, czyli dotknięcie ramienia każdego przedszkolaka ogromną kredką. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy przedszkolak otrzymał dyplom oraz upominek.

Katarzyna Kołodziejczyk

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *