Grupa Wędrowniczków nie zwalnia tempa i przygotowuje się do świąt. W czwartek piekła pierniczki,
a w piątek ozdabiała świątecznymi smacznymi akcentami, wyszło pięknie i pysznie.
Dziękujemy rodzicom za wsparcie naszych przygotowań do świąt.
„WIOSENNA WIELKANOC” 17 kwietnia w Przedszkolu Samorządowym nr 2 odbyło się uroczyste SPOTKANIE WIELKANOCNE. Na przedstawienie pt. „Wiosenna Wielkanoc” zaprosiła...