18 czerwca w grupie Wędrowniczki odbyły się zajęcia koleżeńskie, prowadzone przez Panią Elżbietę Sroczyńską. Cały tydzień dzieci poznawały różne kraje Europejskie, a w czwartek przyszła...
Read More >>18 czerwca w grupie Wędrowniczki odbyły się zajęcia koleżeńskie, prowadzone przez Panią Elżbietę Sroczyńską. Cały tydzień dzieci poznawały różne kraje Europejskie, a w czwartek przyszła...
Read More >>