😀 DZIEŃ DZIECKA

Dzień Dziecka to bardzo radosny dzień, na który czeka każde dziecko przez cały rok. To dzień pełen atrakcji, niespodzianek, prezentów i zabaw. Mimo, że pogoda w ostatnich dniach nam nie dopisuje, nasze przedszkolaki obchodziły swoje święto w radosnej atmosferze. Już dwa dni wcześniej, tj. 30 maja nasze przedszkole odwiedzili pracownicy sklepu „Zielony Koszyk” znajdującego się w Galerii na Placu Grunwaldzkim. Pomysłodawcą inicjatywy była Pani Marta Szczepek – kierownik sklepu. Razem z pracownikami przybył „Mis Haribo”, który dla dzieci z dwóch najstarszych grup: VI „Wędrowniczki” oraz VII „Jagódki” przygotował upominki w postaci słodkości i różnych gadżetów. Poza tym przedszkolaki miały możliwość sprawdzenia czy miś potrafi tańczyć oraz zrobienia sobie wspólnego zdjęcia z naszym Gościem specjalnym.

W piątek 31 maja grupa V „Pszczółki” z okazji Dnia Dziecka przygotowała dla całej społeczności przedszkolnej montaż słowno – muzyczny pt. „Na Jagody” z wykorzystaniem utworów naszej patronki Marii Konopnickiej. Ponadto w każdej grupie wychowawcy zadbali o różne gry, zabawy ruchowo – sportowe, taneczne, czy zajęcia plastyczne. Dodatkowo Rada Rodziców ufundowała dla każdego dziecka pyszną niespodziankę w postaci pysznej muffinki. Wszystkim atrakcjom towarzyszył szczery, dziecięcy uśmiech.

Tym, którzy przyczynili się do radosnego świętowania Dnia Dziecka, bardzo serdecznie dziękujemy.

Jadwiga Krokis

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *