Ekologiczna ozdoba świąteczna

Ekologiczna ozdoba świąteczna

„Ekologiczna ozdoba świąteczna” to konkurs rodzinny, który odbył się w  naszym przedszkolu.

Konkurs ten  związany był z realizacją jednego z punktów Rocznego Planu Pracy naszego przedszkola, realizowanego w bieżącym roku szkolnym –„Przedszkolak małym ekologiem”.

Celem konkursu było wdrożenie dzieci do dbania o środowisko poprzez wtórne wykorzystywanie materiałów kwalifikowanych jako odpady. Dzieci oraz Rodzice wykazali się ogromną kreatywnością wykonania prac i pomysłowością w doborze materiałów. Były to min. plastikowe nakrętki, żarówki, styropian, rolki po papierze toaletowym, drewniane deseczki, patyki ,szyszki oraz wiele innych materiałów. Dzięki konkursowi dzieci miały okazję poznać sposoby ekologicznego wykorzystania materiałów wtórnych.

Serdecznie dziękujemy Rodzicom za tak duże zaangażowanie w konkurs oraz pomoc dzieciakom .

Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowy dyplom oraz słodki upominek.

Olimpia Jagieła-Bodzioch

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *