Zgodnie z Zarządzeniem Nr 9/2023 Burmistrza Brzozowa z dnia 18 stycznia 2023 roku uprzejmie informujemy, że od dnia 21 lutego 2023r. (tj. wtorek) rozpoczyna się postępowanie rekrutacyjne do publicznych przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych w Gminie Brzozów na rok szkolny 2023/2024.

Wszystkich, którzy chcieliby zapisać swoje dzieci do Przedszkola Samorządowego Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Konopnickiej w Brzozowie serdecznie zapraszamy i prosimy o zapoznanie się z dostępną dokumentacją oraz harmonogramem rekrutacji dostępnym poniżej.

HARMONOGRAM REKRUTACJI:

Zarządzenie Nr 9/2023 Burmistrza Brzozowa z dnia 18 stycznia 2023 roku

KRYTERIA REKRUTACJI:

Uchwała NR LIX/593/2022 Rady Miejskiej w Brzozowie w sprawie określenia kryteriów rekrutacji

 

Wszystkich Rodziców, którzy chcą ubiegać się o przyjęcie dziecka do naszego przedszkola prosimy o wypełnienie wniosku o przyjęcie dziecka do Przedszkola Samorządowego Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Konopnickiej w Brzozowie na rok szkolny 2023/2024 i złożenie kompletnego wniosku (wraz z załącznikami) w terminie wskazanym w harmonogramie rekrutacji w sekretariacie przedszkola lub drogą elektroniczną (skan z podpisami) na adres e-mail: przedszkolenr2brzozow@gmail.com

DOKUMENTY DO POBRANIA:

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY! 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *