NIEZAPOMNIANY  DZIEŃ  DZIECKA

Dzień Dziecka to jeden z najradośniejszych dni w roku, na który czekają zarówno młodsze jak i starsze przedszkolaki. W naszym przedszkolu był to dzień wyjątkowy, pełen radości, uśmiechów i wspaniałych niespodzianek. Przedszkolaki swoje święto rozpoczęły od obejrzenia inscenizacji wiersza „Lokomotywa” autorstwa J. Tuwima, przygotowanego przez wychowawczynie grup. Występ sprawił dzieciom wiele radości, o czym świadczyły salwy śmiechu, oklaski oraz uśmiechy goszczące na twarzach zebranych. Kolejnymi atrakcjami były wspólne zabawy taneczne przy akompaniamencie ulubionych dziecięcych hitów. Na zakończenie wspólnych zabaw wszystkie nasze przedszkolaki otrzymały upominki przygotowane przez panią Dyrektor.  Po chwili krótkiego odpoczynku pełne energii i dobrego humoru przedszkolaki przemaszerowały ulicami miasta, śpiewając piosenki, skandując rymowanki i pozdrawiając napotkanych mieszkańców Brzozowa. Przedszkolaki zostały obdarowane dobrym słowem, balonikami oraz słodkim upominkiem, przez panów Sekretarza Gminy, Starostę oraz zastępcę Burmistrza.  Dzieci po dniu pełnym wrażeń z radością żegnały się z nauczycielkami i jeszcze długo wspominały zabawy i przedstawienie.

Katarzyna Kołodziejczyk

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *