Wizyta Świętego Mikołaja

Wizyta Świętego Mikołaja

W życiu każdego przedszkolaka, najbardziej wyczekiwanym dniem, jest dzień przybycia Świętego Mikołaja. Do przedszkolaków z naszego przedszkola, pomimo braku białego puchu, Święty Mikołaj przybył już 3-go grudnia (tj. piątek).

Po śniadaniu dzieci w poszczególnych grupach zapoznane zostały z legendą o św. Mikołaju.  Następnie każda grupa o określonej godzinie udała się na salę widowiskową gdzie przedszkolaki mogły spotkać się
z miłym i długo wyczekiwanym Gościem. Dzieci powitały św. Mikołaja wierszem i piosenką, co uwiecznione zostało na nagraniu.
Spotkanie z Mikołajem w każdej grupie wiekowej minęło w bardzo miłej atmosferze
i przyniosło naszym podopiecznym wiele radości. Św. Mikołaj obdarował wszystkie dzieci prezentami indywidualnymi, a ponadto każda grupa otrzymała duży worek z prezentami w postaci różnych zabawek, układanek, gier dydaktycznych, itp., z których dzieci będą korzystać podczas pobytu w placówce.

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim Pomocnikom Mikołaja, którzy zaangażowali się w przygotowywanie tego niezwykłego dla naszych przedszkolaków dnia. Panu Burmistrzowi dziękujemy
za zabezpieczenie budżetu na zakup zabawek i pomocy dydaktycznych, które trafiły do każdej z grup przedszkolnych. Radzie Rodziców z każdej grupy za zakup zabawek do paczek indywidualnych, pracownikom przedszkola za pomoc w przygotowaniu tychże paczek, a firmie Gran – Pik za ufundowanie pierników w kształcie Mikołaja.

Mikołaj na zakończenie spotkania życzył wszystkim Wesołych Świąt, a także obiecał dzieciom, że odwiedzi je w przyszłym roku.
Święty Mikołaju bardzo dziękujemy za wspólnie spędzony czas i do zobaczenia za rok!

Jadwiga Krokis

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *