Konkurs XX spotkanie z piosenką – „Jestem sobie przedszkolaczek”

Konkurs XX spotkanie z piosenką – „Jestem sobie przedszkolaczek”

W październiku grupa PSZCZÓŁKI przystąpiła do konkursu organizowanego w związku z XX Spotkaniem z Piosenką, którego organizatorem było Przedszkole Samorządowe nr 2 w Humniskach. Tegoroczne hasło konkursu to „Jestem sobie przedszkolaczek”. Dzieci z naszego przedszkola zaprezentowały się
w piosence „Przedszkolne zakamarki”. Występ został nagrany i przesłany drogą mailową, że względu na obowiązujące ograniczenia sanitarne. Za udział w konkursie nasze przedszkolaki otrzymały upominki, pamiątkowy dyplom i słodką niespodziankę.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Elżbieta Sroczyńska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *