Dzień Babci w grupie VII „Jagódki”

Dzień Babci w grupie VII „Jagódki”

Kochają nas, wspierają, zawsze są przy nas, a na nasze smutki, kłopoty i zmartwienia mają słodkie i pyszne rozwiązanie, znajdują radę na wszystko – to nasze kochane Babcie i Dziadkowie. 21,22 stycznia, czyli Dzień Babci i Dziadka, to szczególne dni w roku, w których możemy wyrazić im naszą wdzięczność za ich trud i oddanie oraz wszystko to, co od nich otrzymujemy.

W dniach od 21 do 29 stycznia 2019 roku w naszym przedszkolu, w poszczególnych grupach organizowane były uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka, na które licznie przybywały Babcie i Dziadkowie. Każda grupa przedszkolaków przedstawiła swój program artystyczny, w którym pokazała swoje umiejętności recytatorskie, muzyczne oraz ruchowe.

Dziadkowie ze wzruszeniem przypatrywali się występom swoich wnucząt, nagradzając ich gromkimi brawami, nie kryli wzruszenia podziwiając prezentacje naszych podopiecznych, a swoich „skarbów”.

Dzieci wręczyły swoim Dziadkom przygotowane już wcześniej laurki. Następnie, po części oficjalnej niecodzienni Goście zostali zaproszeni na kawę, herbatę i słodki poczęstunek, przygotowany przez rodziców. Każda wnuczka i każdy wnusio mógł posiedzieć na kolanach swojego Dziadka lub Babci.

To były naprawdę wyjątkowe i szczęśliwe dni, pełne uśmiechu, radości i dumy. Rozpromienione twarze Babć i Dziadków ukazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami.

Opracowała:
Jadwiga Krokis

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *