😀 DZIEŃ DZIECKA

Dzień Dziecka to bardzo radosny dzień, na który czeka każde dziecko przez cały rok. To dzień pełen atrakcji, niespodzianek, prezentów i zabaw. Mimo, że pogoda w ostatnich dniach nam nie dopisuje, nasze przedszkolaki obchodziły swoje święto w radosnej atmosferze. Już dwa dni wcześniej, tj. 30 maja nasze przedszkole odwiedzili pracownicy sklepu „Zielony Koszyk” znajdującego się w Galerii na Placu Grunwaldzkim. Pomysłodawcą inicjatywy była Pani Marta Szczepek – kierownik sklepu. Razem z pracownikami przybył „Mis Haribo”, który dla dzieci z dwóch najstarszych grup: VI „Wędrowniczki” oraz VII „Jagódki” przygotował upominki w postaci słodkości i różnych gadżetów. Poza tym przedszkolaki miały możliwość sprawdzenia czy miś potrafi tańczyć oraz zrobienia sobie wspólnego zdjęcia z naszym Gościem specjalnym.

W piątek 31 maja grupa V „Pszczółki” z okazji Dnia Dziecka przygotowała dla całej społeczności przedszkolnej montaż słowno – muzyczny pt. „Na Jagody” z wykorzystaniem utworów naszej patronki Marii Konopnickiej. Ponadto w każdej grupie wychowawcy zadbali o różne gry, zabawy ruchowo – sportowe, taneczne, czy zajęcia plastyczne. Dodatkowo Rada Rodziców ufundowała dla każdego dziecka pyszną niespodziankę w postaci pysznej muffinki. Wszystkim atrakcjom towarzyszył szczery, dziecięcy uśmiech.

Tym, którzy przyczynili się do radosnego świętowania Dnia Dziecka, bardzo serdecznie dziękujemy.

Jadwiga Krokis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *