Występy dla Babć i Dziadków w wykonaniu dzieci z kółka wokalnego „Fruwające Anioły”

Występy dla Babć i Dziadków w wykonaniu dzieci z kółka wokalnego „Fruwające Anioły”

Święto Babci i Dziadka w naszym przedszkolu to już wieloletnia tradycja. W tym roku oprócz tradycyjnych występów dzieci z poszczególnych grup, swój występ przygotowały także przedszkolaki z kółka muzycznego (wokalno – tanecznego) „Fruwające Anioły”. Podopieczni pani Anny Rzepki oraz pani Elżbiety Mazur dnia 6 lutego przedstawiły swoim Babciom i Dziadkom bogaty program artystyczny z okazji ich święta. Nie zabrakło poważnych i śmiesznych tekstów wierszy, piosenek oraz tańców. Inaczej mówiąc mali artyści zaprezentowali swoje umiejętności recytatorskie, wokalne i taneczne. W ten sposób już po raz kolejny mogli podziękować swoim Babciom i Dziadkom za trud włożony w opiekę nad nimi. Bezpośrednio po występach dzieci odśpiewały „Sto lat” i wręczyły balony w kształcie serc swoim najbliższym. Potem przyszedł czas na słodki poczęstunek oraz serdeczne życzenia i szczere podziękowania dla Babć i Dziadków za ich miłość, troskę, pomoc i wsparcie w każdej sytuacji.

Szczęśliwe i rozpromienione twarze Babć i Dziadków po raz kolejny ukazały nam, jak ważne są spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami.

Program artystyczny w wykonaniu dzieci z kółka muzycznego „Fruwające Anioły” dnia 7-go lutego obejrzeli także podopieczni Dziennego Domu Pobytu z Brzozowa, którzy przybyli do naszego przedszkola pod przewodnictwem pani Marii Myćki. Zaproszonych gości powitała Dyrektor Jolanta Szarek, która z okazji święta Dnia Babci i Dziadka życzyła seniorom wielu lat zdrowia i radości na co dzień, aby nie zabrakło im energii do działania i rozwijania swoich pasji.

Występ przedszkolaków nagrodzony został gromkimi brawami. Przybyli goście byli zachwyceni występami dzieci, a u niektórych z nich pojawiły się nawet łzy wzruszenia.

Obydwa spotkania przebiegały w miłej i serdecznej atmosferze, a wszystkim, którzy w nich uczestniczyli dziękujemy za przybycie do naszej placówki i wspólnie spędzone chwile oraz raz jeszcze życzymy wszystkiego co najlepsze!

 

Jadwiga Krokis

 

 

Dzienny Dom Pobytu

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *