Występy dla Babć i Dziadków w wykonaniu dzieci z kółka wokalnego „Fruwające Anioły”

Występy dla Babć i Dziadków w wykonaniu dzieci z kółka wokalnego „Fruwające Anioły”

Święto Babci i Dziadka w naszym przedszkolu to już wieloletnia tradycja. W tym roku oprócz tradycyjnych występów dzieci z poszczególnych grup, swój występ przygotowały także przedszkolaki z kółka muzycznego (wokalno – tanecznego) „Fruwające Anioły”. Podopieczni pani Anny Rzepki oraz pani Elżbiety Mazur dnia 6 lutego przedstawiły swoim Babciom i Dziadkom bogaty program artystyczny z okazji ich święta. Nie zabrakło poważnych i śmiesznych tekstów wierszy, piosenek oraz tańców. Inaczej mówiąc mali artyści zaprezentowali swoje umiejętności recytatorskie, wokalne i taneczne. W ten sposób już po raz kolejny mogli podziękować swoim Babciom i Dziadkom za trud włożony w opiekę nad nimi. Bezpośrednio po występach dzieci odśpiewały „Sto lat” i wręczyły balony w kształcie serc swoim najbliższym. Potem przyszedł czas na słodki poczęstunek oraz serdeczne życzenia i szczere podziękowania dla Babć i Dziadków za ich miłość, troskę, pomoc i wsparcie w każdej sytuacji.

Szczęśliwe i rozpromienione twarze Babć i Dziadków po raz kolejny ukazały nam, jak ważne są spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami.

Program artystyczny w wykonaniu dzieci z kółka muzycznego „Fruwające Anioły” dnia 7-go lutego obejrzeli także podopieczni Dziennego Domu Pobytu z Brzozowa, którzy przybyli do naszego przedszkola pod przewodnictwem pani Marii Myćki. Zaproszonych gości powitała Dyrektor Jolanta Szarek, która z okazji święta Dnia Babci i Dziadka życzyła seniorom wielu lat zdrowia i radości na co dzień, aby nie zabrakło im energii do działania i rozwijania swoich pasji.

Występ przedszkolaków nagrodzony został gromkimi brawami. Przybyli goście byli zachwyceni występami dzieci, a u niektórych z nich pojawiły się nawet łzy wzruszenia.

Obydwa spotkania przebiegały w miłej i serdecznej atmosferze, a wszystkim, którzy w nich uczestniczyli dziękujemy za przybycie do naszej placówki i wspólnie spędzone chwile oraz raz jeszcze życzymy wszystkiego co najlepsze!

 

Jadwiga Krokis

 

 

Dzienny Dom Pobytu

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *