„Wędrujemy przez pory roku z utworami Marii Konopnickiej” – podsumowanie KONKURSU

W dniach od 23.05.2020r. do 11.06.2020r. trwał konkurs dla dzieci z naszego przedszkola w ramach corocznego „Spotkania z poezją Marii Konopnickiej”. Chcąc podtrzymać wieloletnią tradycję, w tym trudnym dla wszystkich czasie, zachęcaliśmy dzieci i rodziców do udziału w konkursie recytatorsko-plastycznym pt. „Wędrujemy przez pory roku z utworami Marii Konopnickiej”.

Celem konkursu było:

  • popularyzowanie poezji Marii Konopnickiej,
  • zainteresowanie dzieci poezją,
  • rozwijanie zdolności recytatorskich i plastycznych,
  • rozwijanie sprawności manualnej.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom i ich rodzicom. Włożyliście naprawdę ogromny wkład w naukę wierszy patronki naszego przedszkola, a także staranne, wspaniałe prace plastyczne do recytowanego utworu. Gratulujemy wam bardzo! Jesteśmy niezmiernie dumne i szczęśliwe, iż poezja Marii Konopnickiej jest wciąż żywa wśród najmłodszych.

Dziękujemy Wam kochane Dzieci za zaangażowanie i pomysłowość, za wspaniałe prace i recytacje, za wzruszenia, jakich dostarczyłyście nam podczas oglądania i słuchania Waszych występów. Dziękujemy również Wam, drodzy Rodzice, za wasz wkład i zaangażowanie, jakie poświęciliście na przygotowanie swoich pociech, mimo codziennych obowiązków.

Na wszystkich uczestników czekają dyplomy i upominki, przy najbliższej Waszej wizycie w przedszkolu.

Pozdrawiamy Was serdecznie, do zobaczenia 🙂

Katarzyna Kędra

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *