Wigilia w Naszym Przedszkolu

Wigilia w Naszym Przedszkolu

Jak co roku w Naszym Przedszkolu obchodzimy uroczystą Wigilię Bożego Narodzenia. Dzieci poznają tradycje i zwyczaje świąteczne. Chętnie i aktywnie uczestniczą w przygotowaniach. W dzień przedszkolnej Wigilii, w każdej grupie wraz z Nauczycielami przygotowują świąteczne dekoracje, ozdoby i stroiki. Wszyscy z niecierpliwością czekają na ten wyjątkowy dzień.

W tym dniu, w przedszkolu panowała radosna i ożywiona atmosfera. Dzieci przy pięknie przystrojonych stołach dzieliły się opłatkiem, składały sobie życzenia i śpiewały kolędy. Świąteczny nastrój i tradycje Świąt Bożego Narodzenia to chwile, które zapadają w pamięci na zawsze.

Kamila Herbut

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *