PRZY  RODZINNYM  STOLE…

W ramach Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego „Z kulturą mi do twarzy” w naszym Przedszkolu przeprowadzony został konkurs fotograficzny „PRZY RODZINNYM STOLE”. Zadaniem uczestników było wspólne przygotowanie obiadu lub deseru dla rodziny, a także odświętne nakrycie stołu. Całość pracy należało sfotografować.

Konkurs ten miał na celu zachęcenie do wspólnego spędzania czasu z rodziną, rozwijanie współpracy, zaangażowanie w przygotowywanie posiłków oraz rozwijanie zainteresowań fotograficznych wśród dzieci. W nadesłanych zdjęciach widać nie tylko zaangażowanie naszych przedszkolaków ale i ich rodzin. Uśmiechy na twarzach świadczą o wyśmienitej zabawie podczas przygotowań oraz jej wyśmienitych efektach. Serdecznie dziękujemy dzieciom oraz rodzicom za tak liczny odzew. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali wyróżnienia.

Katarzyna Kołodziejczyk

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *