DZIEŃ  BABCI  I  DZIADZIA  W  GRUPIE  „BIEDRONKI”

Babcia i Dziadziu to osoby, które dla każdego dziecka są ostoją ciepła, miłości i wszystkiego co dobre. Mają zawsze dla swoich wnuków czas, umieją pocieszyć, są cierpliwi, zawsze rozumieją ich dziecięce rozterki, ale przede wszystkim bezgranicznie je kochają. Wnuczęta są dla nich radością życia. Dlatego, w podzięce za ich wielkie serce, w grupie „Biedronki” dnia 9.02.2023r. odbyło się spotkanie, w którym mali artyści pod czujnym okiem swoich pań przygotowały krótki montaż słowno – muzyczny.
Seniorzy podziwiali umiejętności swych wnuków prezentujących wiersze, piosenki i tańce. Dzieci z dużym przejęciem i zaangażowaniem występowały przed bliskimi.
Na koniec zostały wręczone drobne upominki. Nie mogło zabraknąć także słodkiego poczęstunku przygotowanego przez rodziców, aby w szczególny sposób okazać swoim bliskim szacunek i po raz kolejny podziękować za miłość, cierpliwość i zrozumienie. To był naprawdę wyjątkowy czas, pełen uśmiechu, radości i dumy.
Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków dały wyraz tego, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone wspólnie z wnukami.

 Anna Rzepka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *