POŻEGNANIE   STARSZAKÓW

22 czerwca w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste pożegnanie najstarszych przedszkolaków, które opuszczają progi naszego przedszkola i od przyszłego roku szkolnego rozpoczynają edukację w innych placówkach.  W sali widowiskowej przedszkola  zebrały się dzieci z trzech najstarszych grup: „Wędrowniczki”, „Muzykanci” i „Jagódki”.  Przedszkolakom, podczas tego ważnego wydarzenia towarzyszyli rodzice. Zaszczyt pożegnania starszaków w tym roku szkolnym przypadł w udziale grupie „Pszczółki”, do której uczęszczają dzieci 4 letnie. Młodsi koledzy zaprezentowali się niezwykle poważnie, wygłaszając wiersze i śpiewając piosenki dla swoich starszych kolegów, koleżanek a także swojego rodzeństwa. Towarzyszyła im trema ale również duma z tego, że mogą uczestniczyć w tak ważnej uroczystości. Po skończonym programie artystycznym  przyszedł czas na prezentacje każdej z grup. Starszaki kolejno zaprezentowały się śpiewając piosenki i wygłaszając wiersz na pożegnanie przedszkola. Pod koniec uroczystości pani Dyrektor pogratulowała każdemu dziecku, wręczając mu dyplom ukończenia przedszkola. Nie zabrakło również słodkości oraz pamiątkowych zdjęć.

Wszystkim dzieciom życzymy sukcesów w szkole!!!

Monika Dydak

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *