BAL KARNAWAŁOWY

Karnawał to czas zabawy i radości, a także wspaniała okazja do integracji całej społeczności przedszkolnej, dlatego 6 lutego w naszym przedszkolu odbył się bal karnawałowy. Przedszkolaki już od samego rana były podekscytowane i z niecierpliwością wyczekiwały wspólnej zabawy. Do kolorowo udekorowanej sali widowiskowej przybyły różne postacie z bajek, baśni, książek i gier: księżniczki, wróżki, motylki, rycerze oraz baletnice. Należy podkreślić, iż w tym roku szkolnym, nowością w naszej placówce była możliwość wypożyczenia stroju na bal.

Motywem przewodnim imprezy były maski karnawałowe, w których wystąpiły panie prowadzące bal. Uroczystość przygotowały i poprowadziły nauczycielki Eliza Boroń, Antonina Haduch oraz Anna Rzepka. Do tańców wesołą muzykę przygrywał zaprzyjaźniony tata Kapcerka z „Muzykantów” pan Krzysztof Piątek, wraz z panem Tomaszem Krowiakiem oraz panią Kamilą Niewiadomską.

Na początku wszystkich gości przywitała Dyrektor przedszkola – Jolanta Szarek, następnie każde dziecko zaprezentowało swój strój. Prócz zabaw i pląsów przy muzyce nie zabrakło konkursów z elementem rywalizacji. Przedszkolaki chętnie uczestniczyły w konkursach z balonami, z serpentyną, tańczyły na gazecie, z krzesełkami. Każdy przedszkolak został nagrodzony słodkim upominkiem. Nie zabrakło również konkursu dla pań z przedszkola, którym zabawa z elementami rywalizacji przyniosła wiele radości. Największą ciekawostką była zabawa w cyrk, która dała moc uśmiechu na twarzach naszych podopiecznych.

Na pamiątkę świetnej zabawy wykonano zdjęcia grupowe oraz indywidualne, aby uwiecznić te niezapomniane chwile. Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych strojów.

Eliza Boroń

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *