XVI Prezentacje Taneczne im. prof.  Waleriana Pańki

Dnia 7.06.2019 r  dzieci z kółka tanecznego miały przyjemność po raz pierwszy uczestniczyć w wydarzeniu zorganizowanym przez Szkołę Podstawową  im. prof. Waleriana Pańki w Turzym Polu –

XVI Prezentacjach Tanecznych im. prof.  Waleriana Pańki.

Honorowy patronat nad całością objął Burmistrz Brzozowa oraz Prezes Najwyższej Izby Kontroli.

W prezentacjach wzięło udział 15 zespołów w których łącznie uczestniczyło 215 tancerzy (wśród nich nasze przedszkolaki), prezentując tańce ludowe oraz nowoczesne układy taneczne.

Na scenie Brzozowskiego Domu Kultury nasza grupa – „Roztańczone Przedszkolaki,” pod kierunkiem p. Elżbiety Mazur w składzie:

Liliana Zakielarz, Eliza Rzepka, Patrycja Fic, Elena Stankiewicz, Aleksandra Ząbek, Maria Widziszewska, Karolina Dziadosz, Maja Siwak, Adam Pytlak, Jakub Rogoz, Antoni Chrapek, Bartosz Mazur, Adrian Hocyk, Adam Szerszeń, Bartosz Dydak, Jakub Ryba zaprezentowała dwa układy: „Klepany”  i „Taniec dżentelmenów”.

Wszyscy uczestnicy prezentacji tanecznych,  z rąk zaproszonych przez organizatorów gości, otrzymali medale oraz drobne upominki.

Jest nam niezmiernie miło, że znaleźliśmy się w gronie tak utalentowanych i ambitnych wykonawców, gdyż udział w prezentacjach był niewątpliwie okazją do pokazania swoich umiejętności, jak również do świetnej zabawy.

Elżbieta Mazur

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *