Dzień Przedszkolaka 2019

DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

Dnia 20 września wszystkie dzieci uczęszczające do przedszkola  miały swoje wielkie święto jakim był Dzień Przedszkolaka. W naszym przedszkolu już po raz kolejny również uczciliśmy to święto, gdyż wiemy, że w życiu każdego przedszkolaka od malucha po starszaka dzień ten powinien być szczególny.

Dnia 20 września, w słoneczny piątek, przedszkolaki z grup: „Pszczółki”, „Muzykanci”, „Wędrowniczki” i „Jagódki” wyruszyły w wesołym korowodzie ulicami miasta. Podczas radosnego przemarszu nasi wychowankowie pod przewodnictwem Jolanty Szarek – dyrektor przedszkola, Jadwigi Krokis – zastępcy dyrektora oraz pani Anny Rzepki śpiewali skoczne piosenki świadczące o tym jak wesoło, beztrosko i przyjemnie być przedszkolakiem.  Idąc w wesołym korowodzie dotarliśmy pod Urząd Gminy, gdzie głośne śpiewy naszych podopiecznych usłyszała Naczelnik Spraw Społecznych – Alicja Tomoń,  która w imieniu Burmistrza Brzozowa Szymona Stapińskiego powitała przedszkolaków, złożyła im najserdeczniejsze życzenia z okazji ich święta oraz obdarowała słodyczami. Nasze głośne śpiewy usłyszał także Starosta – Zdzisław Szmyd, który składając życzenia naszym podopiecznym pogratulował im „donośnych i pięknych głosów” i również wręczył słodycze oraz drobne upominki.  Na pamiątkę tego szczególnego dnia wszystkie dzieci z naszego przedszkola otrzymały okolicznościowe medale.

Z pewnością obchody Dnia Przedszkolaka dostarczyły naszym przedszkolakom wielu pozytywnych wrażeń. Były okazją do świętowania, zabawy i czerpania radości z bycia przedszkolakiem. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do świętowania tego dnia przez naszych podopiecznych.  

 

Jadwiga Krokis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *