Dzień Przedszkolaka 2019

DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

Dnia 20 września wszystkie dzieci uczęszczające do przedszkola  miały swoje wielkie święto jakim był Dzień Przedszkolaka. W naszym przedszkolu już po raz kolejny również uczciliśmy to święto, gdyż wiemy, że w życiu każdego przedszkolaka od malucha po starszaka dzień ten powinien być szczególny.

Dnia 20 września, w słoneczny piątek, przedszkolaki z grup: „Pszczółki”, „Muzykanci”, „Wędrowniczki” i „Jagódki” wyruszyły w wesołym korowodzie ulicami miasta. Podczas radosnego przemarszu nasi wychowankowie pod przewodnictwem Jolanty Szarek – dyrektor przedszkola, Jadwigi Krokis – zastępcy dyrektora oraz pani Anny Rzepki śpiewali skoczne piosenki świadczące o tym jak wesoło, beztrosko i przyjemnie być przedszkolakiem.  Idąc w wesołym korowodzie dotarliśmy pod Urząd Gminy, gdzie głośne śpiewy naszych podopiecznych usłyszała Naczelnik Spraw Społecznych – Alicja Tomoń,  która w imieniu Burmistrza Brzozowa Szymona Stapińskiego powitała przedszkolaków, złożyła im najserdeczniejsze życzenia z okazji ich święta oraz obdarowała słodyczami. Nasze głośne śpiewy usłyszał także Starosta – Zdzisław Szmyd, który składając życzenia naszym podopiecznym pogratulował im „donośnych i pięknych głosów” i również wręczył słodycze oraz drobne upominki.  Na pamiątkę tego szczególnego dnia wszystkie dzieci z naszego przedszkola otrzymały okolicznościowe medale.

Z pewnością obchody Dnia Przedszkolaka dostarczyły naszym przedszkolakom wielu pozytywnych wrażeń. Były okazją do świętowania, zabawy i czerpania radości z bycia przedszkolakiem. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do świętowania tego dnia przez naszych podopiecznych.  

 

Jadwiga Krokis

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *