KONKURS „GEOMETRYCZNE CUDAKI”

W związku z nadchodzącym świętem Dnia Ziemi zapraszamy serdecznie wszystkie chętne dzieci do udziału w konkursie plastycznym „Geometryczne cudaki”.

Prace należy wykonać z materiałów recyklingowych. Dzieci młodsze wykonują pracę z pomocą rodziców na arkuszu papieru lub tektury. Starsze dzieci 5-6 letnie wykonują pracę przestrzenną, również z pomocą rodziców, do której zostaną wykorzystane np.: pudełka po syropach, lekach, gazety, nakrętki, butelki itp. materiały.

Celem konkursu jest zwrócenie uwagi na przyczyny narastającej lawiny odpadów, a także problemów z ich usuwaniem, uświadomienie dzieciom możliwości wtórnego wykorzystania odpadów, rozwijanie wyobraźni i wrażliwości estetycznej.

Prace należy przesłać do 24.04.2020r. (do najbliższego piątku), w tytule wiadomości wpisując: konkurs „Geometryczne cudaki”. W treści wiadomości należy wpisać imię, pierwszą literę nazwiska dziecka, wiek, nazwę grupy i przesłać na adres mailowy naszego przedszkola: przedszkolenr2brzozow@gmail.com

Wysłane prace zostaną umieszczone w przyszłym tygodniu na stronie naszego przedszkola. Dyplomy oraz drobne upominki zostaną wręczone dzieciom po powrocie do przedszkola.

Dziękujemy za zaangażowanie Wam kochane dzieci, a także za pomoc Rodzicom. Dzięki Wam powstały fantastyczne arcydzieła. Sami zobaczcie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *