Spotkanie czytelnicze

W naszym przedszkolu staramy się rozwijać i podtrzymywać zainteresowania czytelnicze dzieci poprzez odpowiedni dobór literatury, organizowanie spotkań z pracownikami biblioteki oraz z różnymi osobami związanymi ze światem literatury.

Dnia 18 maja w naszej placówce gościliśmy panią Kingę Kuźniar – autorkę bloga, podróżniczkę oraz autorkę wierszy o różnej tematyce, gdyż wg pani Kingi każdy temat na wiersz jest dobry….. Głównym celem spotkania było zaszczepienie wśród najmłodszych miłości do książek oraz wyrobienie w przyszłości nawyku czytelniczego. Oprócz słuchania utworów literackich dzieci rozwiązywały zagadki przygotowane przez panią Kingę oraz brały udział w przygotowanych przez Nią zabawach muzyczno – ruchowych.
Dziękujemy Pani Kindze za miłe spotkanie w naszym przedszkolu.

 

Jadwiga Krokis

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *