DZIEŃ  POCZTY  POLSKIEJ

WYCIECZKA  PRZEDSZKOLAKÓW  DO  URZĘDU  POCZTOWEGO   W  BRZOZOWIE

Z okazji dnia Poczty Polskiej, nasze przedszkolaki z grupy „Muzykanci” i „Jagódki” odwiedziły Urząd Pocztowy w Brzozowie. W czasie wycieczki dzieci miały możliwość przyjrzenia się pracy urzędników poczty. Dowiedziały się jak długą drogę musi przebyć list lub paczka, by w końcu trafić do odpowiedniego odbiorcy. Z wielkim zainteresowaniem oglądały pomieszczenia poczty (miejsce do wrzucania listów, miejsce przy okienku itp.) i wysłały wspólnie napisany z Naczelnikiem Poczty list zaadresowany do naszego przedszkola.
Wycieczka bardzo podobała się naszym przedszkolakom. Dzieci otrzymały prezenty w postaci karteczek i słodyczy.
W podziękowaniu oraz z okazji Święta Poczty Polskiej dzieci złożyły życzenia oraz wręczyły własnoręcznie wykonaną laurkę.

Panu Damianowi – Naczelnikowi Urzędu Pocztowego w Brzozowie oraz wszystkim pozostałym pracownikom bardzo dziękujemy za miłe przyjęcie i czas poświęcony naszym podopiecznym.

Joanna Śnieżek

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *