Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka 2023

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka to ważne święto ustanowione w celu popularyzacji edukacji przedszkolnej oraz wzrostu jej znaczenia w społeczeństwie. Przede wszystkim jednak jest to wyjątkowy dzień dla każdego malucha. Dzięki niemu mogą na różne sposoby świętować to, że zostali przedszkolakami. 

W naszym przedszkolu od sześciu lat uroczyście obchodzimy ten dzień i każde dziecko czuje się wyjątkowe. Z tej okazji, jak co roku, w naszej placówce organizowany jest przemarsz. Ze śpiewem na ustach i uśmiechami na twarzy, dzieci ze starszych grup, pod opieką swoich pań, paradowały ulicami miasta mijając przy tym ważniejsze obiekty użyteczności publicznej. Oczywiście, nie mogły zapomnieć
o włodarzach naszej gminy, gdzie zostały mile powitane. Pan Mariusz Bieńczak, w imieniu Burmistrza Brzozowa złożył wszystkim przedszkolakom życzenia oraz wręczył słodki poczęstunek. 
Radość i śmiech naszych przedszkolaków świadczyły o wspaniałej zabawie. Był to niezapomniany dzień, pełen słońca, uśmiechów, emocji i niezapomnianych wrażeń.
Idąc za słowami Janusza Korczaka „Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”, życzymy wszystkim dzieciom, aby uśmiech gościł na ich twarzach każdego dnia, nie tylko od święta!
Anna Rzepka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *