Konkurs „Czyste Powietrze wokół nas”

Jak co roku nasze przedszkole przy współpracy z Powiatową Stacją Sanitarno- Epidemiologiczną
w Brzozowie realizuje program „Czyste powietrze wokół nas”.

Celem programu jest zwiększanie świadomości u przedszkolaków i ich rodziców na temat zapobiegania palenia tytoniu oraz biernego palenia. Ponadto w ramach realizacji programu nasza wychowanka pod kierunkiem pani wychowawczyni Anny Pietryka przygotowała na konkurs pracę plastyczną. Z naszego przedszkola do konkursu pracę plastyczną przygotowała Kinga Pietrasz z gr. „Motyle”.

Ogłoszenie zwycięzców konkursu i wręczenie dyplomów oraz nagród odbyło się 28.05.2024 roku
w Świetlicy PSSE
 w ramach obchodów Światowego Dnia bez Tytoniu. Dziękujemy za piękne dyplomy
i upominki.

Anna Pietryka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *