Zakończenie zerówki

24 czerwca w sali widowiskowej naszego przedszkola odbyło się uroczyste zakończenie przedszkola dzieci sześcioletnich z gr. „Jagódki” i „Muzykanci” które rozpoczynają naukę w szkole oraz dzieci pięcioletnich, które będą uczęszczać do zerówki w szkole podstawowej.

Otwarcia uroczystości dokonała Pani Dyrektor Jolanta Szarek – dziękując za współpracę wszystkim zaangażowanym w życie przedszkola rodzicom.

Następnie głos zabrały dzieci 4,5 letnie  z grupy „Pszczółki”, które przygotowały program artystyczny z tej okazji. Śpiew piosenek oraz wiersze na temat kończącego się pobytu
w przedszkolu wywołały niejeden uśmiech czy wspomnienia z czasu nauki i zabawy przedszkolnej. Dzieci do występu przygotowały Panie: Olimpia Jagieła- Bodzioch, Agnieszka Tabisz, Anna Związek. Rodzice  i dzieci nie kryli wzruszenia, mocno oklaskiwali małych artystów.

Po wspaniałej części artystycznej przyszedł czas na dyplomy dla dzieci i podziękowania. Każdy absolwent otrzymał dyplom ukończenia przedszkola, książkę oraz upominek.

Spotkanie zakończyło się wykonaniem pamiątkowych zdjęć.

Wszystkim dzieciom i rodzicom życzymy udanych wakacji oraz owocnej nauki w szkole podstawowej!

Eliza Boroń

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *